Dámské značkové kabelky Bulaggi

Neotřelá, praktická, futuristická, elegantní, klasická a odvážná, tak přesně taková je Holandská značka kabelek Bulaggi.

Přesto, že je na trhu již více než 40 let nejen, že neztrácí na modernosti, ale naopak sama udává trendy a žene je kupředu. Nebojí se riskovat a kombinovat zdánlivě protikladné prvky. Jenže díky téhle disharmonii jsou jejich tašky nejen módním doplňkem, ale uměleckým dílem. Dokáží váš outfit povýšit na něco neobyčejného a díky jejich, někdy až bláznivému stylu je můžete kombinovat prakticky s čímkoli a bude z Vás hvězda.
 Určitě všechny potěší, že přestože kůže kterou používají vypadá jako velmi kvalitní pravá kůže, ve skutečnosti používají pouze velmi kvalitní syntetickou kůži. Takže další body pro Bulaggi za ekologické smýšlení.
 Ať už jste odvážná osůbka, která má ráda pozornost, nebo klidný introvert dokážete si v každé kolekci vybrat kabelku přesně pro vás. Už jen protože se v téhle značce mísí spousta různých stylů, materiálů a barev.
 Móda je hlavně o zábavě a dojmech, ne praktičnosti. A hle, tato značka boří i tyhle mýty. Ať už se podíváte na tvar, nebo velikost vyberou si všichni. Chcete být dnes za elegantní dámu, nebo jen máte pochůzky po městě,není problém. Téměř všechny tašky se jak mávnutím kouzelného proutku mohou proměnit z kabelky do ruky na crossbody kabelku. Co víc si přát? Už nic, přesto jde tahle značka ještě dál a má ve své nabídce takové skvosty, že se je nemusíte bát vynést i na tak luxusní akci jako je třeba týden módy.