Podzim 2018 vybíráme barvu kabelky

Mame tu podzim a jak lépe oslavit příchod nového ročního období, než nějakou stylovou maličkostí. Pro ty z vás kteří nás ještě neznají jsme Dejmis.cz. Stylový e-shop se spoustou doplňků, jako jsou tašky,batohy,peněženky a opasky.

 Každý outfit je vždy třeba doplnit a není nic lepšího než to udělat neotřele.

Letošní barvy podzimu jsou zelená, růžová,bílá a červená. Jistě se shodneme,že to nejsou tipické barvy podzimu,ale život je moc krátký na splívání s davem. Pokud chcete být in přestože nejste přímo milovníci těchto barev není nic jednoduššího než svůj vlastní styl doplnit nejakým krasným kouskem z naší nabídky. Třeba naprosto úžasná taška Suri Frey Nelly.

Dámská kabelka Suri Frey Nelly béžováKabelka Suri Frey Nelly béžová

Pokud milujete jako já multifunkční kabelky tak tahle je přesně pro vás. Vyměnitelná ucha jsou prostě nutností, taktéž velikost bývá rozhodující a tahle prostě patří do kategorie střední což je sen,vejde se do ní vše co potřebujete plus něco navíc a to bez pocitu,že vláčíte tašku s nákupem. Je to přesně ten tip kabelky kterou máte díky dlouhému popruhu jako crossbody když vyřizujete pochůzky a pouhou výměnou za kratký mužete jít jako elegantní dáma klidně na rande. Díky unikátnímu vyplétanému vzoru na klopě nebudete nikdy za obyčejnou šedou myš.

 Tuhle úžasnou kabelku a mnoho dalšího naleznete u nás na e-shopu.