Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna začala v Trivero v severní Itálii v roce 1910, se snem vytvořit nejkrásnější tkaniny na světě. Nyní s více než 500 obchody a 6 500 zaměstnanci po celém světě, je Zegna světovým lídrem v oblasti luxusního pánského oblečení a jedním z nejznámějších dynamických rodinných podniků v Itálii.

 

Každá generace rodiny se podílela na upevnění odkazu Ermenegilda Zegny a v roce 1980 otevřela svůj první butik v Paříži. Poté následovaly obchody v Londýně v roce 1983 a Miláně v roce 1985. Když v roce 1991 otevřela svůj butik v hotelu Palace Hotel v Pekingu, byla to první značka západního luxusního pánského oblečení, která v Číně otevřela butik a pokračovala v podnikatelském duchu zakladatel.

Společnost je nadále rodinná a je vedena třetí generací: Gildo jako generální ředitel, Paolo jako předseda a Anna jako prezident Fondazione Zegna. Dnes do společnosti vstoupila čtvrtá generace a pokračuje v inovacích. Skupina má tři principy: stanovení dlouhodobých cílů, zachování rodinného vlastnictví s cílem zajistit kontinuitu a dodržování solidního etického závazku zakotveného v přísném systému správy a řízení společnosti. Zajišťují, aby společnost zůstala věrná vizi zakladatele a zároveň se neustále přizpůsobovala potřebám spotřebitele.

V naší nabídce najdete pánské sluneční brýle od proslulé italské značky Ermenegildo Zegna.

Žádné produkty značky Ermenegildo Zegna nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení