Proč nakupovat u nás

 

Rychlé dodání

Objednávky se snažíme odesílat ten týž den, maximálně druhý pracovní den. Před každým odesláním, osobně kontrolujeme výrobek, aby se k vám dostal nepoškozen a řádně zabalen.

Doručení zásilek probíhá prostřednictvím dopravců (Kurýr DPD, Zásilkovna.cz), kteří vám zásilku doručí na adresu v ČR do 24 - 72 hodin od podání (Pozor dodací lhůty se mohou prodloužit, zejména před Vánoci). Nemusíte mít obavy o bezpečném doručení zásilky, každá zásilka je pojištěná. O odeslání zásilky Vás informujeme e-mailem a SMS, ať vám nic neuteče a můžete se těšit na svou objednávku.

 

Zásilkovna.cz (Z-Point), 

Zásilky běžně doručujeme do druhého dne. Vyzvednete si je kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin.

Jsme všude tam, kde nás chcete mít – cestou z práce nebo u obchodních center.Vybrat si můžete ze široké sítě výdejních míst

Nákup zboží bez starostí

Nevyhovuje Vám zakoupené zboží? Zboží můžete ZDARMA do 30 dní vrátit bez udání důvodu. Vrácení zboží probíhá prostřednictvím reklamačního asistenta, více info zde. od společnosti Zásilkovna. Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a je-li to možné, v původním obalu.

Reklamace i odstoupení od smlouvy bez starostí

Dovoláte se vždy jen majiteli obchodu, žádný automat nebo tel. operátor. Reklamace i odstoupení od smlouvy řešíme individuálně pro spokojenost zákazníka. Pro vaše pohodlí je nejlepší nás kontaktovat na email: dejmis-fashion@seznam.cz, tel: 725 140 669, nebo pomocí sociálních sítí. Obratem vás budeme kontaktovat a vše společně vyřešíme. V případě odstoupení od smlouvy, či uznání reklamace, Vám finanční prostředky vrátíme do 14 dnů od převzetí zboží na Váš bankovní účet. O průběhu Vás budeme samozřejmě informovat.

Soutěžte s námi na sociálních sítích

Několikrát do roka probíhají soutěže o krásné dárky na sociálních sítích Facebook a Instagram