Jak vybrat kabelku

Podle čeho vybírat kabelky?

Dámské kabelky se neomrzí

Jsou dva typy žen. Jedny mají maximálně dvě kabelky. Ty druhé mají kabelek plnou skříň. Jestli čtete tyto řádky, je úplně jedno, který jste typ. Každopádně je nejvyšší čas, pořídit si konečně další kousek. V životě je přece tolik nejrůznějších příležitostí, které vám dávají důvod k tomu, abyste se dozdobila vhodnou kabelkou. Díky té totiž můžete vypadat vždycky trochu jinak. Doplňuje váš outfit, řekne mnoho i o vás samotné. Proč nevyužít možnosti působit přesně tak, jak se zrovna cítíte.

Ale toho těžko docílíte se stále stejným modelem. Pojďme si jednoduše a přitom přehledně říci něco o tom, podle čeho kabelky vybírat. Není to žádná věda, ale utřídit si některá fakta nemusí být na škodu.

Mějte od každého stylu nejméně jednu

Když zohledníme praktickou stránku věci, pak je fajn mít tzv. neutrální kabelky, které si můžete brát i do práce. Tyhle dámské kabelky by měly být kvalitní, protože jsou námi asi nejčastěji nošené. Určitě k nim patří dámské kabelky přes rameno, nebo do ruky. Jejich barevná škála je pestrá, nejčastěji však volíme černé, hnědé, šedé a béžové. Jednoduše se totiž kombinují s tím, co máme na sobě. To ale vůbec nemusí znamenat, že nemohou vypadat skvěle. Naopak, měly by vypadat žensky, nebraňte se ani bussinesu looku. Buďte odvážnější a vyberte i takovou, která je netypicky zpracovaná, zdobená a celkově elegantní. S takovou získáte jiskru navíc.    

Do společnosti, města i na společenskou akci

V případě, že se ráda procházíte městem, ale nechce se vám nosit batůžek, i když i ty jsou také nádherné, pak je tou nejlepší volbou crossbody kabelka. Má dlouhý popruh, je praktická, protože když ji nosíte do kříže, máte volné ruce. Crossbody kabelky mají nejrůznější design. Některé se hodí k ležérnímu stylu oblékání, jiné vypadají natolik elegantně, že je můžete směle nosit třeba k šatům. Navíc se mezi nimi dají vybrat opravdu levné kabelky.

Láká vás investice do značkové kabelky? Pak určitě očekáváte luxus. Takové kabelky jsou z těch nejkvalitnějších materiálů a ve společnosti díky nim budete k nepřehlédnutí. Dojem jistě uděláte i na obchodním jednání, nebo společenské akci. Značková kabelka nese punc kvality a dobrého vkusu.

A v neposlední řadě jsou tu psaníčka. Skvěle hodí na slavnostnější události, kamkoli do společnosti. Jednoduchost a minimalismus jim propůjčují jejich jedinečnost. Díky vhodně zvolenému psaníčku, budete za hvězdu večera. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása.

Dělejte si radost, experimentujte

A protože kabelek je nepřeberné množství, nebojte se experimentovat. Každá dámská kabelka má své využití. Důležité je, aby se líbila vám.